ILE KOSZTUJE PROJEKT WNĘTRZ I OGRODU?

Tworzymy przestrzeń,
w której swobodnie się poruszasz
Miło nam, że odwiedzasz naszą stronę.
Zobacz jak możemy zapracować
na twój komfort.

Karol Smagacz

Jestem architektem prowadzącym pracownię, która specjalizuje się w projektowaniu eleganckich wnętrz oraz unikatowych mebli. Od 2014 roku zajmuje się kreowaniem przestrzeni z których większość to przestrzenie dedykowane celom mieszkalnym. Warsztat doskonaliłem między innymi w dwóch topowych warszawskich pracowniach o największej ilości zrealizowanych projektów w Polsce. Jestem zwolennikiem zaskakujących połączeń materiałów i wykorzystywania ich w zupełnie nieoczywisty sposób. Przykładam uwagę do tego, żeby każde z zaprojektowanych przez moją pracownię mieszkań było pełne nie tylko krzepiących ducha kompozycji widokowych, ale także pełne prawdziwego życia. Stąd w każdym zarządzanym przeze mnie projekcie można znaleźć żywe rośliny.

O Pracowni

Nasze prace to wyjątkowy sposób myślenia
i wyjątkowe wartości:

Otwartość

Jesteśmy otwarci na marzenia osób którym pomagamy. Rozwijamy idee i zarażamy pomysłami. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.Budujemy świadomość
i wrażliwość na piękno. Dbamy o szczegóły i indywidualne podejście do zlecanych nam zadań.

Partnerstwo

Na tej zasadzie opiera się nasza współpraca. Projektowanie wnętrz to wspólna praca projektanta i Inwestora. To również otwarte rozmowy o Twoich potrzebach, dzielenie się wątpliwościami oraz udzielanie szczerych odpowiedzi. Podczas współpracy stawiamy na transparentność i klarowność, które są dla nas podstawową formą komunikacji.

Bezpieczeństwo

Przechodzenie przez projekt i realizację mieszkania pochłania ogrom energii i wymaga pełnego zaangażowania. Przez lata pracy na różnych przestrzeniach udało nam się spotkać z wachlarzem wyzwań, które teraz pozwalają mi śmiało powiedzieć, że możesz czuć się bezpiecznie. Podczas współpracy jesteś zawsze poinformowany o zakresie prac, możliwych kosztach i możliwym czasie realizacji,. Oczywiście wszystko w oparciu o określony przez Ciebie budżet.

Jeśli te wartości są bliskie także Tobie
– zapraszamy do kontaktu.

Czy zdajesz sobie sprawę,
jak wiele czasu wymagają prace
związane z aranżacją wnętrza?

Współ
praca

Masz świadomość, że projektowanie mieszkania składa się z doboru prawie 700 elementów?Poczynając od dobrania odpowiedniej stylistyki, która odzwierciedla Twój prawdziwy gust, poprzez rozplanowanie i dostosowanie przestrzeni do Twoich potrzeb i zwyczajów, dopasowanie do siebie wszystkich elementów wyposażenia tak, aby stanowiły wspólną całość, wybór konkretnych materiałów, dostawców i wykonawców, a kończąc na kontrolowaniu dostaw i realizacji prac. W efekcie daje to prawie 250 godzin wytężonej pracy i czasochłonnego przeczesywania sklepów.

Czy jesteś naszym klientem?Akceptujesz wyłącznie wysoką jakość, i lubisz komfortowe życie w którym stawiasz na swoją wygodę. Zupełnie nie satysfakcjonują Cię szablonowe rozwiązania i schematyczne podejście do klienta Jeżeli zgodzisz się z chociaż jednym z powyższych zdań, możemy zagwarantować Ci, że nasza pracownia w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom..

Komfort

Gdy na naszej głowie są zakupy materiałów oraz realizacja mieszkania, Ty zajmij się czym tylko zechcesz! Zero niespodzianek, działamy według planu i założonego budżetu.

Oszczędność

Ile warta jest godzina Twojego czasu? Czasu, który poświęciłbyś na szukanie i dobór materiałów? Na zakupy oraz transporty, spotkania z hydraulikiem czy kafelkarzem? Decydując się na współpracę z nami oszczędzasz podwójnie, bo nie tracisz czasu, który możesz poświęcić na pracę na której się znasz oraz nie tracisz na błędnych i czasem kosztownych decyzjach podczas realizacji.

Budżet pod kontrolą

Pracujemy na wyznaczonym przez Ciebie budżecie. Nie ma mowy o niespodziankach. Wszystkie koszty znane są przed rozpoczęciem prac, a roboty zaczynają się dopiero po Twojej akceptacji tabeli wydatków. Brak ukrytych kosztów. Przedstawiony kosztorys jest klarowny i drobiazgowy.

Pewność

Po pierwsze mamy plan. Po drugie, wiemy ile będzie kosztował. Po trzecie wiemy, kto dobrze wykona nasz projekt. Po zawiązaniu umowy udostępniamy naszym Klientom naszą bazę specjalistów, z którymi już pracowaliśmy i którzy mają nasze zaufanie. Współpraca wspierana jest 24 miesięczną gwarancją. Nasi wykonawcy, dbając o jakość każdego detalu, przeprowadzą prace w sposób sprawny i przewidywalny.


Oferta dostępna wyłącznie dla naszych Klientów. Zadbamy o Ciebie.Wyślij nam rzut swojego lokalu na biuro@karolsmagacz.com Będziemy mieć pytania, koniecznie zostaw numer telefonu, przyjrzymy się możliwościom, jakie daje Twoje mieszkanie.

Teraz wyobraź sobie,
że są osoby takie jak my,
które całą realizację poprowadzą za
ciebie.

Jak wygląda cały proces realizacji?

Przeważająca większość osób, które samodzielnie zdecydowały się zaprojektować swoje mieszkanie, nie jest w pełni usatysfakcjonowana finalnym efektem. Na jaw wychodzą wszelkie niedociągnięcia, nieprzemyślane rozwiązania, źle rozplanowana przestrzeń. Nie będąc osobą zaznajomioną z techniczną stroną projektowania wnętrz, bardzo łatwo wpaść w pułapkę własnych oczekiwań. Skoro tu jesteś to znaczy, że jesteś już o krok od podjęcia właściwej decyzji.

Nasza pracownia zajmuje się za Ciebie całym procesem tworzenia przestrzeni, od zebrania pomysłów po ich realizację przez nasze ekipy.

Proces
Realizacji

1. Inspiracje

Przed pierwszym kontaktem prześlij na adres biuro@karolsmagacz.com rzut swojego domu oraz materiały zdjęciowe z tym co Ci się podoba. Chcemy poznać Twój gust i przestrzeń na której mamy pracować. Po zapoznaniu z materiałem umówimy się na spotkanie.

2. Spotkanie, omówienie potrzeb i możliwości zakresu działań

Spotkanie (również on-line), skupione będzie na Tobie. Naszym celem jest zdobycie jak największej ilości informacji, które pozwolą nam na zrozumienie Ciebie i zarysowanie zakresu działań, które możemy dla Ciebie wykonać. Na spotkaniu pokazujemy Ci jak wyglądają poszczególne etapy, dowiadujesz się co składa się na dokumentację techniczną, jak wygląda nadzór oraz pokazujemy Ci detale ukazujące jakość pracy naszej ekipy.

3. Oferta i podpisanie umowy

Po pierwszym spotkaniu wysyłamy na Twoją skrzynkę ofertę zawierającą różne możliwości naszych usług, wybierasz to co jest Ci potrzebne i podpisujemy umowę.

4. Inwentaryzacja

Pobranie wymiarów lokalu to podstawa do rozpoczęcia projektu.

5. 3 propozycje układu funkcjonalnego

Przygotowujemy dla Ciebie 3 propozycje (rzuty) pokazujące Twój lokal w różnych wersjach. Na spotkaniu on-line omawiamy, każdy z nich, a wybrany przez Ciebie rozwijamy dalej. Od ogółu do szczegółu.

6. Prezentacja materiałów i wyposażenia

Już wiemy jak wygląda wybrany przez Ciebie rzut. Prezentacja materiałów i wyposażenia to nasza propozycja i nasz pomysł w odpowiedzi na Twoje możliwości i potrzeby.

7. Wizualizacje

Kiedy mamy ustalone szczegóły materiałowe, możemy wykonać dla Ciebie wizualizacje pomieszczeń. Pozwoli to pełniej wzbogacić Twoje wyobrażenie o projektowanej przestrzeni.

8. Sporządzenie dokładnego kosztorysu oraz dokumentacji technicznej

Mamy już pełen plan, teraz przekładamy go na język zrozumiały dla budowlańców.

9. Przekazanie kluczy i realizacja przez zaufane ekipy pracowni Karol Smagacz

Na tym spotkaniu poznajesz koordynatora i ludzi, którzy przez następne tygodnie będą pracować na poczucie Twojego komfortu.

10. Koordynacja i nadzór nad procesem realizacji

Możesz poświęcić czas na co chcesz. Nasz koordynator zakupi za Ciebie wszystkie elementy wyposażenia, opłaci fachowców, sprawdzi jakość wykonywanych prac i dopilnuje ekipy sprzątającej.

11. Odbiór gotowego lokalu

W Twoim lokalu zamontowane znajdują się już wszystkie elementy z naszej listy kosztorysowej, a Ty możesz śmiało się wprowadzać.

Zadbamy o ciebie

Media o nas

Nasze prace to wyjątkowy sposób myślenia, który inni chętnie doceniają.

  Jesteś zainteresowany ofertą?
  Skontaktuj się z nami


  Wyobraź sobie, że równieź twój dom
  jest źródłem inspiracji
  dla innych osób.

  Kontakt

  Jestesmy bardzo szczęśliwi, że znalazłeś się w zakładce kontakt. To oznacza, że dobrze czujesz naszą estetykę i że mówimy tym samym językiem. Z przyjemnością przeanalizujemy Twoją przestrzeń.

  biuro@karolsmagacz.com
  +48 794 09 05 29
  facebook | instagram

  Warszawa Centrum,
  ul. Krucza 50

  Biuro pracuje od poniedziałku do piątku
  w godzinach 10:00 – 18:00